Daria Walczykiewicz

pedagog i sportowiec

 

Sprawdzony organizator dziesiątek obozów, kolonii, zielonych szkół i  wycieczek dla dzieci i młodzieży!

Wykształcenie pedagogiczne oraz  predyspozycje sportowe gwarantują bezpieczny ale też w pełni ekscytujący i na pewno nie nudny pobyt Państwa pociech na organizowanych wydarzeniach.

 

 

WYKSZTAŁCENIE:

  • Studia wyższe magisterskie w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, kierunek: Wychowanie fizyczne, specjalność: nauczycielska, 2006r.
  • Studia Doktoranckie w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, Wydział Wychowania Fizycznego, Zakład Fizjologii, 2012r.
  • Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, zakres studiów: Organizacja i Zarządzanie Oświatą, 2019r. 

 

Odznaczenia państwowe:

 Brązowy Krzyż Zasługi dla Rzeczypospolitej, 14 sierpnia 2013r. 

 

 

DODATKOWE UPRAWNIENIA

w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży

  • Wychowawca w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży, 2003r.
  • Kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, 2009r.
  • Kierownik wycieczek szkolnych i obozów wędrownych, 2009r. 

 

DODATKOWE UPRAWNIENIA medyczne

  • Kurs w zakresie KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY, tytuł: Ratownika, 2020r.
  • Szkolenie do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY, 2016r.
  • Kurs kwalifikacyjny z zakresu udzielania PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ, uprawniający do prowadzenia zajęć edukacyjnych w tym zakresie, 2011r. 

 

DODATKOWE UPRAWNIENIA sportowe

  • Instruktor sportu – TRÓJBÓJ SIŁOWY, 2020r.
  • Instruktor sportu – BOKS, 2011r.
  • Instruktor sportu – SAMOOBRONA, 2009r.
  • Instruktor sportu – KICK-BOXING, 2009r.
  • Instruktor sportu – PŁYWANIE, 2006r.
  • Ratownik Wodny WOPR, 2003r.
  • Sternik Motorowodny, 2003r.
  • Licencja sędziego STRZELECTWA SPORTOWEGO klasy III, 2014r.

 

PRACA ZAWODOWA:

  • Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Koninie: lata 2004-2015 – stanowisko nauczyciel wychowania fizycznego; od 2015r. – stanowisko: wicedyrektor
  • Gimnazjum nr 6. Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Koninie: lata 2013-2014 – stanowisko: nauczyciel-trener boksu
  • Rzemieślnicza Szkoła Cechu Rzemiosł Różnych w Koninie: od 2016r. – stanowisko: nauczyciel wychowania fizycznego
  • Klub Pływacki Iskra Konin: od 2019r. – stanowisko: trener przygotowania fizycznego

 

KARIERA SPORTOWA:

 

Dyscyplina sportu: Trójbój siłowy / lata 2017-2021 /

  • Mistrzostwa Europy federacji WPA, Powerlifting (2019r.) – złoty medal
  • Mistrzostwa Europy federacji WPA, Powerlifting (2018r.) – srebrny medal
  • Puchar Świata federacji WRPF, Benchpress (2019r.) – srebrny medal
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski federacji XPC, Benchpress (2019r.) – złoty medal
  • Mistrzostwa Polski federacji WRPF, Benchpress (2018r.) – srebrny medal
  • Mistrzostwa Polski federacji PZKFiTS, w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym (2019r., 2020r.) – brązowy medal
  • Puchar Polski federacji PZKFiTS, w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym (2019r.) – brązowy medal, (2020r.) – srebrny medal

Dyscyplina: Boks / lata 2001-2010 /

  • Młodzieżowa V-ce Mistrzyni Polski (2001r.)
  • Mistrzyni Polski Seniorek (2002r., 2003r.)
  • V-ce Mistrzyni Polski Seniorek (2004r., 2006r., 2008r.)
  • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorek (2005r., 2007r., 2009r.)
  • Reprezentantka Kadry Narodowej Kobiet w boksie (od 2001r. – 2007r.) 

Dyscyplina sportu: Kick-boxing / lata 2001-2002 /

  • V-ce Mistrzyni Polski Młodzieżowców (2000r.)
  • V-ce Mistrzyni Polski Seniorek (2000r., 2001r.)