W dniach od 24 – 30 czerwca 2017 roku 72 dzieci uczestniczyło w letnim obozie sportowo-rekreacyjnym w nadmorskiej miejscowości Jarosławiec.

Uczestnicy obozu wypoczywali w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Marysieńka”.

W programie obozu były m.in. specjalistyczne treningi piłki nożnej dla chłopców (doskonalenie techniki gry i założeń taktycznych), specjalistyczne treningi piłki siatkowej dla dziewcząt (doskonalenie techniki gry i założeń taktycznych), zajęcia rekreacyjne (plażowanie i kąpiel w morzu i w basenie, siatkówka plażowa), zajęcia integracyjne (dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wakacyjne kino letnie), konkursy z nagrodami (taneczny, wokalny, czystości, turniej piłki nożnej).

Dzieci wraz z opiekunami zwiedzili Jarosławiec m.in. weszli na latarnię morską, zwiedzili port rybacki oraz Muzeum Bursztynu.

Super atrakcją była wycieczka do Doliny CharlottyDzieci podziwiały pokaz szkolenia fok w fokarium, uczestniczyły w Wodnym SAFARI oraz zwiedziły zoo. Zabawy nie było końca na super placu zabaw oraz w Parku Bajek ?

Dodatkową atrakcją obozu była możliwość rejsu po morzu zabytkowym pirackim galeonem cumującym na co dzień w porcie w Ustce.

Więcej zdjęć w GALERII